Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 38,03 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 38,03 (6% inclusief btw)
Evidence-based actieplannen voor hydratatie van droge wonden omvatten het creëren van een vochtige wondmileu om het uitdrogen van wonden te voorkomen en om ervoor te zorgen dat autolytisch debridement optreedt.
| CNK | 0309054 |
|---|---|
| Organisaties | Convatec Belgium |
| Merken | Convatec |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |