Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Homeopathisch geneesmiddel zonder indicatie. Raadpleeg uw arts of apotheker voor de dosering en indicatie. Voor zorgprofessionals zijn er opleidingen in de homeopathie beschikbaar via het CEDH of het CDFH; informeer hiernaar bij uw vertegenwoordiger.
| CNK | 3104817 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 17 mm |
| Lengte | 59 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |