Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® Sport Tape
Stabiliseert, fixeert en ondersteunt.
Hecht goed. Trekvast en niet-elastisch. Houdbaarheid : 5 jaar. Preventie en acute behandeling
Sport Tape:• Stabiliseert, fixeert en biedt steun op plaatsen die tijdens het sporten zwaar worden belast (zoals enkel-, knie-, elleboog-en polsgewrichten) • Kan direct op de huid worden aangebracht. Duurzame tape. Rolt soepel af en past zich aan de betreffende lichaamsvormen aan.
| CNK | 3680113 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 72 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |