Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Met Dologel staan de Laboratoires Gilbert elke dag voor je klaar om de doorkomende tandjes en irritaties en zweertjes in de mond van je baby te verlichten.
Eerste tandjes - Irritatie - Letsels
De formule bestaat uit 3 planten die zorgvuldig zijn geselecteerd vanwege hun erkende eigenschappen, perfect geschikt voor doorkomende tandjes:
Een nootje gel op een goed gewassen vinger aanbrengen en daarna masserend aanbrengen op het mondslijmvlies. De behandeling kan regelmatig herhaald worden. De tube niet bewaren boven de 30 °C.
| CNK | 4795191 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Gilbert |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |