Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De effectieve schuimverwijderaar om snel make-up van je nagels te verwijderen, waar je ook bent, dankzij het makkelijk mee te nemen formaat.
Zachte formule die nagels versterkt en beschermt.
INGREDIENTS : ETHYL ACETATE, ALCOHOL DENAT., AQUA (EAU, WATER), GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL.
Doop je vinger in Magic'Touch nagellakremover.
Draai je vinger in het schuim.
| CNK | 3697570 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 5 mm |
| Lengte | 8 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |