Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Rhassoul is een natuurlijke klei afkomstig uit Marokko. Dankzij zijn sterke absorberende vermogen reinigt en ontvet het het haar en geeft het volume zonder het te beschadigen.
Gebruiksaanwijzing: Wrijf het natte haar rechtstreeks in met de vaste shampoo en laat het schuimen. Masseer de hoofdhuid en spoel het daarna uit.
| CNK | 4103065 |
|---|---|
| Organisaties | Diet World, HANFF Global Health Solutions s.à r.l. |
| Merken | Diet World |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 65 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |