Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hormoonvrije zalf voor hem & haar.
Een medische huidbescherming voor de intieme zone.
Verlicht pijn en jeuk bij droogheid in de intieme zone.Helpt bij chronische aandoeningen in de anogenitale zone.
Dun aanbrengen op de uitwendige intieme zone: Na het wassen en voor en na het toiletbezoek.
| CNK | 3109998 |
|---|---|
| Organisaties | Memidis Pharma |
| Merken | Deumavan |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |