Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Behandeling en preventie van kloven bij beschadigde, gebarsten, droge en geïrriteerde handen.
Vaseline, vaste paraffine, ethanol, Peruaanse balsem, natuurlijke alfa-bisabolol, essentiële geraniumolie.
2 tot 4 keer per dag gedurende 3 dagen, herhalen indien de klachten terugkeren.
| CNK | 4672606 |
|---|---|
| Organisaties | Melisana |
| Merken | Dermophil |
| Breedte | 33 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 119 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |