Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze Sun Lip Stick, hoge beschermingsfactor 50 Dermophil, beschermt u tegen UV-straling tijdens uw buitenactiviteiten. De ski-zon lippenbalsem SPF 50 is bijzonder geschikt voor gebruik in de bergen en op zee. De balsem bestrijdt roodheid en kloven veroorzaakt door zonlicht.
Lippenstick met hoge beschermingsfactor, SPF50.
INGREDIËNTEN : HELIANTHUS ANNUUS HYBRIDE OLIE, ZINKOXIDE, CERA
ALBA, CAPRYL-/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COPERNICIA CERIFERA CERA, JOJOBA ESTERS,
BUTYROSPERMUM PARKII BOTER, OLIE-/LINOLE-/LINOLEENZUUR POLYGLYCERIDEN, C10-18 TRIGLYCERIDEN, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUITOLIE, PARFUM, ONVERZEEPELIJKE STOFFEN VAN BUTYROSPERMUM PARKII BOTER, ISOSTEARINEZUUR, LECITHINE, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEAAT, POLYHYDROXYSTEARINEZUUR, CI 77492, RICINUS COMMUNIS ZAADOLIE, MICA, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE, CI 77891, CI 77491, CITRONELLOL, GERANIOL, SORBITAN OLEAAT, LINALOOL, CITROENZUUR.
Breng royaal aan vóór blootstelling en breng het regelmatig opnieuw aan om de bescherming te behouden.
Dit product biedt geen 100% UV-bescherming.
Vermijd blootstelling aan de zon tijdens de piekuren.
Stel baby's en jonge kinderen niet bloot aan de zon.
| CNK | 4672598 |
|---|---|
| Organisaties | Melisana |
| Merken | Dermophil |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |