Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Compacte en dekkende crème, met een perfecte hechting, waterdicht gemaakt door de toevoeging van plantaardige oliën. Het is bestand tegen water, hitte, transpiratie en zeewater en heeft een langdurige werking van minstens 24 uur. Covermark Foundation laat de poriën ademen en is geschikt voor alle huidtypes. Het is zonbestendig, perfect elastisch, barst niet en schilfert niet. Dankzij de totale waterdichtheid kunt u zwemmen, douchen en alle intensieve activiteiten beoefenen.
Fond de teint N7a Lichtbruin
INCI: Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Titanium Dioxide, Magnesium Carbonater, Talc, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehdroacetic Acid, Parfum, CI777491, CI77492, CI77499, CI77007
| CNK | 3292141 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Covermark |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 68 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |