Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een vaste zeep om efficiënt kwasten en sponsjes te reinigen.
Maak je kwast nat en draai hem rond in het product. Zorg dat de zeep doorheen de haren wordt verdeeld en spoel daarna uit met water.
| CNK | 4242319 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |