Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De barrière tussen huidverzorging en make-up.
Een hydraterende, gelachtige textuur die je huid egaliseert en een vervagend effect heeft.
✓ Verwijdert onzuiverheden van de huid
✓ Make-up blijft de hele dag door zitten
✓ Egaliseert de huid
Make-up basis - Primer
Dermatologisch getest.
Voor alle huidtypes.
Zonder siliconen.
AQUA (WATER), PROPANEDIOL, SODIUM POLYACRYLATE, ACRYLATES/ ETHYLHEXYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYACETOPHENONE, CHARCOAL POWDER, PARFUM (FRAGRANCE)
Breng aan op gereinigde huid over het hele gelaat.
| CNK | 4242251 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |