Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
• Sterkste grip* voor uw kunstgebit – geschikt voor een gedeeltelijk en volledig kunstgebit. • Vormt een allround afdichting om 5x beschermende voedselbarrière** te bieden tegen voedseldeeltjes. • Precisie spuitmond voor gelijkmatige toepassing helpt u om precies de juiste hoeveelheid aan te brengen. • Biedt 12 uur fixatie. Je kunt gaan voor waar je echt naar verlangt. • Zinkvrij en bevat geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen. • Mint smaak
| CNK | 4380242 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Corega |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |