Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De CeraVe Anti-Onzuiverheden Reinigingsgel met 2% salicylzuur is geformuleerd om onzuiverheden te verwijderen, mee-eters te verminderen en de poriën te vernauwen, terwijl witte klei helpt overtollige talg te absorberen en het glimmen zichtbaar te verminderen. De formule zonder parfum is niet-comedogeen en is ontwikkeld in samenwerking met dermatologen.
Reinigingsgel tegen onzuiverheden.
INGREDIËNTEN : AQUA / WATER - COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE - GLYCERINE - NATRIUM LAUROYL SARCOSINAAT - NIACINAMIDE - SALICYLZUUR - NATRIUM METHYL COCOYL TAURAAT - PEG- 150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARAAT - GLUCONOLACTON - NATRIUM COCOYL ISETHIONAAT ATE - CERAMIDE NP - CERAMIDE AP - CERAMIDE EOP - CARBOMEER - CALCIUMGLUCONAAT - TRIETHYLCITRAAT - NATRIUMHYDROXIDE - NATRIUMBENZOAAT - NATRIUMCHLORIDE - NATRIUMLAUROYL NATRIUMLACTYLAAT - CHOLESTEROL - KOKOSZUUR - TETRANATRIUMEDTA - CAPRYLYLGLYCOL - GEHYDROLYSEERD HYALURONZUUR - TRINATRIUMETHYLEENDIAMINEDISUCCINAAT - HECTORIET - FYTOSFINGOSINE - XANTHAANGOM - ACRYLAATCOPOLYMEER - BENZOËZUUR (F.. I.L. Z70045650/1).
Elke ochtend en avond gebruiken. De pomp goed schudden voor gebruik. Op een nat gezicht een hoeveelheid ter grootte van een cent aanbrengen tot het schuimt. Zacht inmasseren. De oogcontour vermijden. Grondig afspoelen.
| CNK | 4875662 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | CeraVe |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 52 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 473 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |