Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CeraVe's Herstellende Handcrème is een niet-vettige crème voor de droge, ruwe en gevoelige handen. Hyaluronzuur en MVE-technologie hydrateren de handen, terwijl niacinamide de handen verzacht en ceramiden de huidbarrière herstellen. De Herstellende Handcrème is waterresistent, niet-irriterend en snel absorberend.
AQUA / WATER, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, CETEARETH-20, PETROLATUM, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CARBOMER, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CERAMIDE NP, CHOLESTEROL, DIMETHICONE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, PHYTOSPHINGOSINE, POTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE,, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM
Genereus aanbrengen zo vaak als nodig
| CNK | 3633096 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | CeraVe |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |