Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Met Cederroth Eerstehulppaneelen vindt u altijd de noodzakelijke hulpmiddelen op hun plaats, met direct op de verpakkingen gedrukte duidelijke en gemakkelijk te begrijpen instructies.
Het Mini-eerstehulppaneel is een kleiner paneel met alleen pleisters en bloedstelpend verband. Past in kleinere ruimten of als aanvulling op een andere eerstehulpuitrusting.
Wanneer de pleister uit de automaat wordt getrokken laat de ene beschermende papierstrook los en kan de pleister met een enkele hand worden aangebracht.
Inhoud
| CNK | 4232013 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 255 mm |
| Lengte | 440 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |