Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sterk insectwerend middel op basis van DEET
✓ De beste bescherming tegen muggen
✓ Beschermt 10 uur tegen muggen en 5 uur tegen teken
✓ Beschermt o.a. tegen malaria, gele koorts, dengue, chikungunya en zika
✓ Geschikt vanaf 18 jaar (DEET 50%)
✓ Bevat de bittere geurloze stof Bitrex® om de kans op doorslikken te verkleinen
DEET (N,N-diethyl-m-toluamide)
Ethanol 96% met 5% IPA (Ethanol 2-propanol)
Bitrex (Denatonium benzoate)
| CNK | 3195690 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard, Tropenzorg |
| Merken | Care Plus |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |