Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Veel vrouwen hebben soms een ruwe of schrale huid aan de buitenkant van hun intieme zone, schaamstreek of bikinilijn. Deze ruwe, geïirriteerde en schrale huid kan worden veroorzaakt door bijvoorbeeld scheren en waxen, het gebruik van maandverband en inlegkruisjes, wrijving door zweet of het dragen van strakke of synthetische kleding.
Canescool® met havermout & glycine is een speciaal ontwikkelde gel-in-olie formulering. Het geeft directe verkoeling, verzacht, hydrateert en verzorgt de uitwendige intieme zone.
De voordelen van Canescool® Verkoelende Intieme Crème-Gel:
Verzorging van de intieme zone. Ruwe en droge huidirritaties.
Aqua, Glycerine, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Isohexadecane, Acrylamide/Natrium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Sorbitan Oleate, 1,2-Hexanediol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Avena sativa kernael flour, Glycine, Menthyl Ethylamido Oxalate, Polysorbate 80.
Canescool® Verkoelende Intieme Crème-Gel kan naar behoefte worden aangebracht op de vulva, om de ruwe, schrale huid te verzorgen en de uitwendige intieme zone te verfrissen en te verkoelen. De crème-gel dun aanbrengen op de uitwendige intieme zone. Niet afspoelen met water. Cosmeticum. Alleen voor uitwendig gebruik.
| CNK | 4679502 |
|---|---|
| Organisaties | Bayer |
| Merken | Bayer |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 35 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |