Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Elastisch anatomisch gelkussen
Soepel, zacht en comfortabel
Kleur: transparant
Verpakking: per paar
Wrijving
Irritatie
POLYMER GEL, MEDICAL GRADE MINERAL OIL
| CNK | 3498052 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |