Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vierkant kussen in PU schuim veerkrachtig en anti-allergisch Indicaties: Anti-decubitus Comfortabel bij zit-problemen, staartbeenbreuken, zweren,… Praktisch voor bed, zetel of rolstoel
| CNK | 2742880 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 390 mm |
| Lengte | 380 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |