Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Boorzuur
Strooi dagelijks een beetje schilfers in je schoenen en/of sokken alvorens ze aan te trekken. Boorzuurschilfers nemen het vocht op en houden de voeten droog. Ze houden bovendien vieze geurtjes weg. Je kan de schilfers ook gebruiken in een voetbadje.
| CNK | 3049525 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |