Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zonneolie SPF20 is samengesteld uit plantaardige oliën en minerale filters en biedt een natuurlijke bescherming tegen UVA/UVB-stralen. Kan op lichaam en haar worden aangebracht.
Zonnebescherming SPF20 voor het lichaam.
De olieachtige textuur is aangenaam, plakt niet en smeert gemakkelijk uit. De Spray is samengesteld met plantaardige oliën die bekend staan om hun hydraterende eigenschappen. De formule is droog en plakt niet aan de huid. Veganistisch en biologisch gecertificeerd.
Formule biologisch gecertificeerd door Ecocert.
We doneren 1% van de verkoopprijs aan de verenigingen Surfrider Foundation Europe en Reef Check via 1% for the Planet.
Ingrediënten: Sesamum Indicum (Sesam) Zaadolie*, Pongamia Glabra (Karanja) Zaadolie BIO*, Brassica Campestris (Raapzaad) Zaadolie*, Diethylsebacaat, capryl-/caprinetriglyceride, Prunus Armeniaca (Abrikoos) Pitolie*, Titaniumdioxide, Olea Europaea (olijf)vruchtenolie*, parfum, aluminiumhydroxide, polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearaat, stearinezuur, polyglyceryl-3-diisostearaat, tocoferol, citral, citronellol, limoneen, linalool.
* Ingrediënten uit de biologische landbouw
Breng royaal zonnebrandproduct aan voordat u in de zon gaat. (2 mg/cm² huid).
Regelmatig opnieuw aanbrengen om de bescherming te behouden, vooral na zweten of zwemmen, of ten minste om de 2 uur.
Vermijd blootstelling aan de zon tijdens de piekuren van de zon (tussen 12.00 en 16.00 uur), of bescherm jezelf met kleding en een hoed. Zonnebrand is vooral bij kinderen gevaarlijk.
Regelmatig opnieuw aanbrengen om de bescherming te behouden, vooral na zweten, zwemmen of afdrogen.
Stel baby's en jonge kinderen niet bloot aan direct zonlicht.
| CNK | 4488763 |
|---|---|
| Organisaties | DISTRICARE PHARMA |
| Merken | Biosolis |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 161 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |