Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Specifiek ontworpen voor mensen die sporten. De Sport Zonnemelk SPF50+ beschermt tegen UVA en UVB stralen. De zachte textuur is water- en zweetbestendig en loopt niet in de ogen. De formule plakt niet, biedt een doeltreffende bescherming en laat geen witte sporen na. Kan gebruikt worden voor alle sporten.
Zonnebescherming SPF50
Aloe barbadensis leaf juice*, Caprylic/capric triglyceride, Zinc oxide, Dicaprylyl carbonate, Titanium dioxide, Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, Sesamum indicum (sesame) oil*, Propanediol, Polyglyceryl-3 diisostearate, Aluminum hydroxide, Stearic acid, Polyhydrystearic acid, Sodium chloride, Bisabolol*, Pongamia pinnata seed extract, Benzyl alcohol, Tocopherol, Dehydroacetic acid, Aqua. *Afkonstig van Biologische Landbouw
Het product genereus aanbrengen vóór elke blootstelling aan de zon (2mg/cm² huid).
Frequent opnieuw aanbrengen ten einde de bescherming te behouden, vooral na gezweet/gezwommen te hebben of om de 2 uur.
| CNK | 4614558 |
|---|---|
| Organisaties | DISTRICARE PHARMA |
| Merken | Biosolis |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 141 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |