Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Exclusieve hypoallergene formule voor natuurlijke bescherming tegen UVA- en UVB-stralen. De natuurlijke minerale filter is gecombineerd met Karanja wonderolie, bekend om zijn hydraterende** eigenschappen en het voorkomen van door de zon veroorzaakte huidveroudering. De droge, fluweelzachte textuur, zonder wit of vettig effect, plakt niet en wordt snel opgenomen.
**De bovenste lagen van de opperhuid
Zonnebescherming SPF15
PONGAMIA GLABRA SEED OIL*, PARFUM, TITANIUM DIOXYDE [NANO], HYDROGENATED LECITHIN.
Goed schudden voor gebruik. Breng de zonneolie gelijkmatig aan op een droge huid voordat je je blootstelt aan de zon. Bij langdurige blootstelling regelmatig opnieuw aanbrengen.
| CNK | 4768735 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Bioregena |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |