Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De exclusieve hypoallergene formule is geurvrij en ideaal om zelfs de meest kwetsbare huid een zeer hoog beschermingsniveau te bieden. De natuurlijke minerale filter biedt effectieve bescherming tegen de zon, terwijl bisabolol en sesamolie met hun kalmerende en beschermende eigenschappen huidveroudering door de zon voorkomen en het celkapitaal van zelfs de meest kwetsbare huid behouden.
Zonnebescherming SPF50 voor baby's
DICAPRYLYL CARBONATE, AQUA (WATER), TITANIUM DIOXIDE [NANO], CERA ALBA**, ALUMINUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, GLYCERIN, SESAMUM INDICUM SEED OIL**, ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER**, BISABOLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL, SORBITAN CAPRYLATE, SODIUM BENZOATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, POTASSIUM SORBATE, CERATONIA SILIQUA GUM, XANTHAN GUM.
Maak de kracht van de oliën vrij door de crème in je handpalm te masseren.
Gelijkmatig aanbrengen op de droge huid voor blootstelling aan de zon en regelmatig opnieuw aanbrengen bij langdurige blootstelling.
| CNK | 4768727 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Bioregena |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |