Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De exclusieve hypoallergene formule zonder parfum is ideaal voor een goede bescherming van de meest kwetsbare huid. De natuurlijke rigine minerale filter beschermt effectief tegen de zon, terwijl bisabolol en sesamolie met hun kalmerende en beschermende eigenschappen huidveroudering door de zon voorkomen en het celkapitaal van zelfs de meest kwetsbare huid behouden.
Zonnebescherming SPF50+ voor het gezicht.
DICAPRYLYL CARBONATE, AQUA (WATER), TITANIUM DIOXIDE [NANO], CERA ALBA**, ALUMINUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, GLYCERIN, SESAMUM INDICUM SEED OIL**, BISABOLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL, SORBITAN, CAPRYLATE, ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER**, SODIUM BENZOATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, POTASSIUM SORBATE, CERATONIA SILIQUA GUM, XANTHAN GUM.
Maak de kracht van de oliën vrij door de crème in je handpalm te masseren.
Gelijkmatig op de droge huid aanbrengen voor blootstelling aan de zon.
Bij langdurige blootstelling regelmatig opnieuw aanbrengen.
| CNK | 4768701 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Bioregena |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |