Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ingrediënten per zakje: zoetemuntblad* 45% • Citroenmelisseblad* 22% • Citroengras* 16% • Venkelvrucht* 12% • Natuurlijke aroma's van citroen*, sinaasappel* en zoete munt 5%.
*Product van biologische landbouw. Gecontroleerd door Certisys BE-BIO-01.
| Volwassenen en kinderen vanaf 3 jaar | 1 kopje na de maaltijden |
| CNK | 3773629 |
|---|---|
| Organisaties | Tilman |
| Merken | Biolys |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |