Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tank je vol met energie !
Het groene theeblad houdt de geest helder. Het muntblad heeft een tonische werking en helpt verteren.
Drink deze weldadige en heerlijke kruidenthee op elk moment van de dag.
Groene theeblad* 55%
Zachte muntblad 40%
Natuurlijke muntaroma 5%
Volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar :
1 tot 3 kopjes per dag.
| CNK | 3773405 |
|---|---|
| Organisaties | Tilman |
| Merken | Biolys |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 121 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |