Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gekleurde zonnebescherming met SPF50 factor. Teint 02
AQUA/WATER/EAU, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCRYLENE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, 1,2-HEXANEDIOL, IRON OXIDES (CI 77492), POLYSORBATE 60, SILICA, CETYL PHOSPHATE, ARGININE, BENTONITE, HYDROXYACETOPHENONE, FRAGRANCE (PARFUM), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77499), CITRIC ACID, ECTOIN, MANNITOL, METHOXYPHENYLIMINO DIMETHYLCYCLOHEXENYL ETHYL GLYCINATE, SODIUM PHYTATE, XANTHAN GUM, XYLITOL, RHAMNOSE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, O-CYMEN-5-OL, LYSINE, BIOSACCHARIDE GUM-4, MAGNESIUM CHLORIDE, TRIMETHOXYBENZYL ACETYLSINAPATE, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL. [BI2122]
Goed schudden voor gebruik.
Dagelijks gelijkmatig en royaal aanbrengen op gezicht en hals vóór blootstelling aan de zon.
Opnieuw aanbrengen na het transpireren, zwemmen en afdrogen.
Vermijd contact met textiel.
| CNK | 4829859 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |