Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnebescherming - Detox
AQUA/WATER/EAU, C12-15 ALKYLBENZOATE, SILICA, GLYCERIN, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCRYLENE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DIISOPROPYLSEBACATE, LAUROYL LYSINE, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, 1,2-HEXANEDIOL,POLYSORBATE 60, CETYL PHOSPHATE, ARGININE, BENTONITE, HYDROXYACETOPHENONE, CITRIC ACID, ECTOIN, MANNITOL, METHOXYPHENYLIMINO DIMETHYLCYCLOHEXENYL ETHYL GLYCINATE, SODIUM PHYTATE, XANTHAN GUM, XYLITOL, RHAMNOSE, O-CYMEN-5-OL, BIOSACCHARIDE GUM-4, TRIMETHOXYBENZYL ACETYLSINAPATE, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI2118]
Goed schudden voor gebruik.
Dagelijks gelijkmatig en royaal aanbrengen op gezicht en hals vóór blootstelling aan de zon.
Opnieuw aanbrengen na het transpireren, zwemmen en afdrogen.
Vermijd contact met textiel.
| CNK | 4820262 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |