Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Hoge bescherming die de natuurlijke huidafweer activeert.
Zonnebescherming SPF30
AQUA/WATER/EAU, DIBUTYL ADIPATE, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPANEDIOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERIN, BRASSICA CAMPESTRIS/ALEURITES FORDI OIL COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, 1,2-HEXANEDIOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CAPRYLYL GLYCOL, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, SODIUM CITRATE, CELLULOSE GUM, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, O-CYMEN-5-OL, SODIUM HYDROXIDE, RHAMNOSE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 538]
LICHAAM & GEZICHT
Aanbrengen voor blootstelling aan de zon en om de 2 uur opnieuw aanbrengen.
In de handpalm spuiten om aan te brengen op het gezicht.
Herhaaldelijk opnieuw aanbrengen voor en na het zwemmen, afdrogen en sporten.
Vermijd contact met textiel
| CNK | 4511507 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 199 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |