Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Geschikt voor alle huidtypes, zelfs de gemengde tot vette huidGevoelige of intolerante huid bij elk type zonneschijn Voor zeer lichte huidtypes met veel sproeten Voor een huid onderworpen aan een maximale dosis zonneschijn
AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GLYCERIN, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE, BIS- ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, METHYLPROPANEDIOL, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, MANNITOL, XYLITOL, SODIUM HYDROXIDE, CELLULOSE GUM, RHAMNOSE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, ECTOIN, TOCOPHEROL. [BI 642]
Verscheidene keren per dag tijdens de periode van blootstelling aan de zonVoor het zonnen gelijkmatig en royaal aanbrengen (te weinig aanbrengen doet het beschermingsniveau dalen). Breng regelmatig opnieuw aan, voor en na het zwemmen, na wrijving of sportactiviteiten. Baby's en jonge kinderen uit de zon houden. Misbruik van de zon is schadelijk voor de gezondheid.
| CNK | 3188802 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 133 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |