Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
SUN ACTIVE DEFENSE is een hoogtechnologische zonnebescherming, versterkt tegen UVA-stralen. Ze combineert UV-filters met een gepatenteerde biologische bescherming die het natuurlijke verdedigingsvermogen van de huid versterkt, om uw gezondheid in de zon langdurig te helpen behouden.
Zonnebescherming SPF30 zonder inwrijven
DIMETHYL ETHER, DIBUTYL ADIPATE, DICAPRYLYL CARBONATE, C15-19 ALKANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BRASSICA CAMPESTRIS/ALEURITES FORDII OIL COPOLYMER, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 742]
Meermaals per dag aanbrengen bij blootstelling aan de zon. Aanbrengen op gezicht en lichaam. Voor volwassenen.
STAP 1 :
STAP 2 :
Contact met textiel vermijden.
| CNK | 4505574 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |