Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De zachte melkachtige bubbels van deze zeep zullen je huid diep voeden en reinigen. Hij is perfect voor zowel de gevoelige als de normale huid en ideaal voor dagelijks gebruik.
Je huid blijft stralend en zacht. Deze biologische ezelinnenmelkzeep laat geen vettig laagje achter, maar dringt je huid binnen om haar te voeden met alle vitaminen en sporenelementen.
Stralende en zachte huid
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Palm Kernel Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Donkey Milk, Glycerin, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Alumina, CI 77288 (Chromium Oxide Greens), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Magnesium Oxide, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Dagelijks gebruiken. Wrijf de zeep in op een natte huid met warm water en spoel af met schoon water. De huid voelt zacht aan en is goed gehydrateerd.
| CNK | 4826798 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Bell’Ânesse |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |