Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
- Werkt plaatselijk
- Geeft een warm-koud gevoel en verlichting.
- Rijk aan Cannabidiol.
- Onmiddellijk effect.
- Hydrateert en verstevigt je huid.
- Geniet van de sensatie van lichaamsontspanning.
- Perfect om aan te brengen voor, tijdens of na het sporten of voor dagelijks gebruik.
koud-warm gevoel - onmiddellijke verlichting
CBD 1,6% - Honing - Rozenbottel - Arnica - Eucalyptus - Hennepzaadolie - Essentiële olie van kruidnagel en citronella - Kruidnagel - Pepermunt - Kamfer
Uitwendig gebruik.
Voor, tijdens en na lichamelijke inspanning of sport.
| CNK | 4858130 |
|---|---|
| Organisaties | LABORATORIOS BEEMINE |
| Merken | CBF |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |