Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Biotrue multi-purpose solution biedt een uitstekende desinfectie en is de enige vloeistof die drie bio-geïnspireerde innovaties samenbrengt:
Biotrue® multi-purpose solution is geïndiceerd voor dagelijkse verzorging, reiniging, verwijdering van proteïne-aanslag, afspoelen, chemische (niet- thermische) desinfectie en het bewaren van zachte (hydrofiele) contactlenzen.
Hyaluronaat, sulfobetaine, poloxamine, boorzuur, boraatzout, dinatriumedetaat en natriumchloride; geconserveerd met polyaminopropyl biguanide 0,00013% en polyquaternium 0,0001%.
Uw contactlenzen zijn nu klaar voor gebruik. Als er nog vuil op de contactlenzen zit, spoel ze dan af met Biotrue® multi-purpose solution voordat u de lenzen inzet.
| CNK | 2745867 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb, Lensfactory |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |