Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bach Bloesem N°45 Slankheid
Moeite met het beginnen aan en aanhouden van een dieet. Faciliteert het veranderde eetgedrag. Helpt het doorzettingsvermogen en de zelfbeheersing om te weerstaan aan verleidingen.
Formule: Knop van de paardenkastanje, Wilde appel, Gentiaan, Haagbeuk, Reuzenbalsemien en Walnoot
Voordelen:
• Originele Dr. Bach Formules
• Originele Bloesems uit Engeland
• Originele Verdunning 1:240
• Originele bereidingswijze: Bio Brandewijn
Kant-en-klare Bach Bloesem Original Bio mengeling: Bach Bloesem N°45 Slankheid.
Moeite met het beginnen aan en aanhouden van een dieet.
Doel: Faciliteert het veranderde eetgedrag. Helpt het doorzettingsvermogen en de zelfbeheersing om te weerstaan aan verleidingen.
Formule: Knop van de paardenkastanje, Wilde appel, Gentiaan, Haagbeuk, Reuzenbalsemien en Walnoot
Voordelen:
• Originele Dr. Bach Formules
• Originele Bloesems uit Engeland
• Originele Verdunning 1:240
• Originele bereidingswijze: Bio Brandewijn
Water (72,5%), Bio Brandy (27 %), Bach Bloesems essentie (0,5 %): Knop van de paardenkastanje, Wilde appel, Gentiaan, Haagbeuk, Reuzenbalsemien en Walnoot
2 druppels op de tong of in een glas water 3 maal per dag in een glas water.
| CNK | 3335924 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 32 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 stuk |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |