Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Bach Bloesem N°41 Concentratie
Moeite bij leren, studeren en assimileren. Verzwakte aandacht en interne spanningen. Om beter te beslissen en te denken.
Formule: Paardenkastanje, Hardbloem, Reuzenbalsemien, Knop van de paardenkastanje en Bosrank
Voordelen:
• Originele Dr. Bach Formules
• Originele Bloesems uit Engeland
• Originele Verdunning 1:240
• Originele bereidingswijze: Bio Brandewijn
Moeite bij leren, studeren en assimileren. Verzwakte aandacht en interne spanningen.
Doel: Om beter te beslissen en te denken.
Water (72,5%), Bio Brandy (27 %), Bach Bloesems essentie (0,5 %): Paardenkastanje, Hardbloem, Reuzenbalsemien, Knop van de paardenkastanje en Bosrank
| CNK | 3319290 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 stuk |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |