Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Sun Protection 365: dagelijkse bescherming tegen beschadiging door de zon en fotoveroudering.
Hoge bescherming tegen de zon in een supervloeibare textuur met een zijdezachte finish. Geschikt voor alle huidtypes, zelfs de meest gevoelige. Jeukt niet in de ogen.
Zonnecrème hoge bescherming SPF 50.
Waterafstotend. pH 6.
Dermatologisch en oftalmologisch getest.
Zeer hoge huidtolerantie.
Ingrediënten: zonfilters SPF 50, Carnosine, Hyaluronzuur.
Breng 20 minuten voor blootstelling aan de zon royaal en gelijkmatig aan op het gezicht. Herhaal regelmatig.
| CNK | 4472288 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |