Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Lipstick die droge lippen voedt, herstelt en verzacht en ze tegelijkertijd beschermt tegen zonnestralen en infraroodstralen. Deze waterproof stick kan gebruikt worden tijdens het zwemmen of andere wateractiviteiten. Onmisbaar in alle seizoenen. De textuur is zeer aangenaam en laat geen wit residu achter.
• Herstelt, hydrateert en verzacht de lippen
• Beschermt tegen UVA – UVB – IR
• Legt een aangename langdurige film op de lippen
• Transparante finish
• Waterproof
Lipverzorging met SPF50.
Beschermt, herstelt, hydrateert en verzacht de lippen.
Geschikt voor alle huidtypes.
Dermatologisch getest.
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL,OCTOCRYLENE,SQUALANE,HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE
WAX,BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE,COPERNICIA CERIFERA CERA,OCTYLDODECYL MYRISTATE,BUTYL
METHOXYDIBENZOYLMETHANE,CANDELILLA CERA,ETHYLHEXYL SALICYLATE,JOJOBA ESTERS,ETHYLHEXYL TRIAZONE,HELIANTHUS ANNUUS
SEED WAX,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER,PERSEA GRATISSIMA OIL,PARFUM,PHYSALIS ANGULATA EXTRACT,TOCOPHEROL,TITANIUM
DIOXIDE,ACACIA DECURRENS FLOWER WAX,POLYGLYCERIN-3
Voor dagelijks gebruik, breng opnieuw aan wanneer nodig.
| CNK | 4629374 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 63 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |