Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Verwijdert make-up en reinigt de huid. Zorgt voor hydratatie en zachtheid.
GESCHIKT VOOR ELK HUIDTYPE
Ideaal voor de gemengde huid maar ook geschikt voor de gevoelige huid dankzij de syndet formule.
Make-up verwijderen - Reinigen
ACTIEVE INGREDIËNTEN
| Glycerine | 2.5% | Bevordert de hydratatie, het vasthouden van water en huidherstelprocessen. |
|
Betaïne |
1% | Hydrateert, kalmeert en helpt ontstekingen te verminderen van de meest gevoelige of geïrriteerde huid. |
|
Zoethoutwortel extract |
0.25% | Helpt onzuiverheden te verlichten en de huid te verhelderen en heeft tevens een ontstekingsremmende en verzachtende werking. |
INGREDIËNTEN
Aqua, Decyl Glucoside,Glycerin,Poloxamer 184, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Betaine,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pentylene Glycol,Parfum,Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride,Caprylyl Glycol, Disodium Edta,Sodium Hydroxide, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Geschikt voor dagelijks gebruik, 's morgens en 's avonds.
| CNK | 4763389 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |