Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Roller:
Axitrans roller is speciaal ontwikkeld om overmatig zweten onder de oksels tegen te gaan. Deze versie is zachter en perfect geschikt voor een gevoelige huid.
Douchegel:
De douchegel is speciaal ontwikkeld om op natuurlijke wijze overmatig zweten, bacteriën en onaangename geur op het lichaam tegen te gaan. Axitrans douchegel zorgt voor een langdurig droog en fris gevoel van de huid.
Overmatig zweten
Roller:
Douchegel:
Roller:
Douchegel:
Roller:
Gebruik het product voor het slapengaan
Laat het product drogen voor het slapengaan
Was de volgende ochtend de behandelde plaats met water en zeep
Douchegel:
| CNK | 4735676 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Karo Healthcare AB |
| Merken | Axitrans |
| Breedte | 103 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 311 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |