Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DICAPRYLYL CARBONATE. GLYCERIN. WATER (AQUA). METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIISOPROPYL ADIPATE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. CETEARYL ISONONANOATE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. LAURYL GLUCOSIDE. POLYGLYCERYL-2. DIPOLYHYDROXYSTEARATE. BENZOIC ACID. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. DECYL GLUCOSIDE. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES. HYDROGENATED PALM KERNEL. GLYCERIDES. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. PROPYLENE GLYCOL. SORBITAN. ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM.
- Vermijd blootstelling aan de zon op het warmste moment van de dag (van 11u tot 15u).
- Bescherm u altijd tegen de zon (hoed met brede rand, zonnebril, T-shirt…). - Stel baby's en jonge kinderen nooit aan direct zonlicht bloot.
- Om het door de beschermingsfactor aangegeven beschermingsniveau te halen, moet u 2mg product/cm² huid aanbrengen. Dit komt overeen met ongeveer 36 gram (6 flinke koffielepels) zonnecrème voor het lichaam van een volwassene.
| CNK | 3038080 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Avene |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 161 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |