Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Complex van UV-beschermende bestanddelen die EEN OPTIMALE BESCHERMING garanderen tegen het volledige UVB- en UVA-spectrum (lange en korte stralen).
Bevat een KRACHTIGE ANTIOXIDANT.
LICHTE EN MATTERENDE TEXTUUR: Dry touch.
| CNK | 2934933 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Avene |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |