Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Na elke vorm van fysieke inspanning masseert u, bij spiervermoeidheid of een gevoel van spierstijfheid, de in het bijzonder belaste zones met ARNICREME.ARNICREME is ideaal voor massage en bevordert progressief spierherstel na de inspanning.
Verse arnicaplant
Aqua, peg-6 stearate, hydrogenated palm/palm kernel oil peg-6 esters, alcohol, glycol stearate, peg-32 stearate, glycerin, cetyl palmitate, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, sorbic acid, carbomer, arnica montana extract, sodium hydroxide
Cutaan gebruik
Volwassenen en kinderen :
ARNICREME drie maal per dag aanbrengen d.m.v. circulaire massages en inmasseren tot volledige indringing.
| CNK | 3953551 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |