Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tandpasta: tonicum van het tandvlees. Zonder munt.
| INCI-ingrediënten |
|---|
| Calcium carbonate, aqua, sorbitol, xylitol, glycerin, Acacia senegal gum*, glyceryl stearate, lauryl glucoside, alcohol**, Propolis extract*, Aloe barbadensis leaf juice powder*, Citrus limon fruit extract*, chondrus crispus powder, montmorillonite, Maris sal, Citrus limon peel oil*, glucose, Zingiber officinale root oil*, Melaleuca alternifolia leaf oil*, Eugenia caryophyllus bud oil*, silica, limonene (1) |
| *Uit biologische landbouw |
| **Gemaakt op basis van biologische ingrediënten |
| (1) Natuurlijke bestanddelen van etherische oliën |
Niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Niet aanbevolen voor mensen die allergisch zijn voor bijenkorfproducten.
De tanden en het tandvlees na elke maaltijd 2 of 3 minuten lang poetsen met cirkelvormige bewegingen.
| CNK | 2787133 |
|---|---|
| Organisaties | Be-Life |
| Merken | Aprolis |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 173 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |