Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
APIXO FAMILY SPRAY is een sterk insectwerend middel op basis van lemon-eucalyptus extracten (zonder DEET). De werkzame stof is Eucalyptus Citriodora Oil, hydrated, cyclized 30% (CAS 1245629-80-4). APIXO FAMILY SPRAY beschermt de huid 4 tot 6 uur tegen (o.a. malaria) muggen, teken en knutten*. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 maanden.
* Factoren zoals temperatuur, luchtvochtigheid en zweten kunnen de werking beïnvloeden.
| CNK | 4280319 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Apixo |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |