Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ter bescherming van wonden
Spray van 200 ml
Pulv. Aluminium, Ol. Parafin, Ether
1 à 2 maal per dag op de te beschermen plaatsen verstuiven.
Schudden voor gebruik.
Uitwendig gebruik voor dieren.
| CNK | 1156876 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |