Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De speciale akoestische filters in de WorkSafe-oordoppen bieden een extra zware demping die de schadelijke geluiden van gereedschappen tegenhoudt. Het geluid wordt gereduceerd tot een veilig niveau waar je probleemloos acht uur in kunt verblijven. Dankzij de filters is het nog steeds mogelijk om een gesprek te voeren en alle veiligheidsgeluiden te horen.
Bouw oordoppen voor elke klus; dempend en comfortabel.
Inhoud:
| CNK | 3263910 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Labophar |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |