Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Alpine PartyPlug Pro Transparant
High-fidelity oordoppen voor festivals, concerten en clubs.
Alpine heeft zijn populaire PartyPlug oordoppen verbeterd voor nog meer comfort, terwijl ze dezelfde betrouwbare demping bieden.
Oordoppen met muziekfilter voor festival & concerten.
Muziek op z'n best
Perfecte pasvorm voor elk oor
Altijd bij de hand
Herbruikbaar
Inhoud:
| CNK | 4920427 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Alpine |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |